DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
2 970 000 PLN
225,56 PLN/m2
KSIĘŻYNO
Opis
OFERTA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI MORYLS.

Na sprzedaż duża, przestronna działka o powierzchni 13 167 m2, pod inwestycję i usługi.

Działka usytuowana w Księżynie, gm. Juchnowiec Kościelny, obok powszechnie używanej drogi wojewódzkiej nr 678, która łączy Białystok z Wysokiem Mazowieckiem. Oddalona o 9 km od ścisłego centrum Białegostoku.
Po przeciwnej stronie drogi - salon meblowy Vega Meble. Na nieruchomości powstały już bezpośrednie zjazdy z ronda do ul. Mazowieckiej, zarówno do wyżej wspomnianego sklepu meblowego jak i na prezentowaną działkę, są uregulowane prawnie. Ponadto na działce postawiony transformator oraz wykonano zjazdy z drogi na działkę.

Idealna pod stację paliw, hipermarket, sklep wielobranżowy, SPA, ośrodek sportowo-rekreacyjny, komis samochodowy, giełdę i wiele innych. Trapezowy kształt i płaska powierzchnia pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych przestrzeni.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na przeznaczenie terenu pod zabudowę handlową oraz inną usługową. Możliwa zabudowa piętrowa z poddaszem użytkowym i podpiwniczeniem. Dopuszcza się stropodachy. Miejsca do parkowania samochodów osobowych w ilości 30 miejsc na 1000 m2 powierzchni użytkowej usług. Możliwe jest również lokalne zagospodarowanie terenu dla funkcji mieszkalnej właściciela lub dozoru, a także funkcję biurową na potrzeby zespołu usługowo - handlowego.

Serdecznie zapraszam do kontaktu

Wioleta Olchowik/ 500269593/ wioleta.olchowik@moryls.pl


Więcej znajdziesz na www.moryls.pl

Pomagamy w:
- załatwieniu wszelkich formalności związanych z kupnem/sprzedażą nieruchomości
- załatwieniu kredytu hipotecznego
Współpracujemy również z dekoratorami wnętrz oraz ekipami remontowymi.
Szczegóły oferty

Cena2 970 000 PLN

Cena za m2225,56 PLN

Powierzchnia działki13 167 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Szerokość działki (mb.)103

Długość działki (mb.)126

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiTrapez