OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
980 000 PLN
3 266,67 PLN/m2
BIAŁYSTOKDojlidy Górne
Opis
OFERTA Z KLAUZULĄ WYŁĄCZNOŚCI

Masz pomysł na własny biznes i poszukujesz miejsca w dobrej lokalizacji? A może już prowadzisz działalność gospodarczą, która się prężnie rozwija i dlatego szukasz nowej, lepszej przestrzeni dla swojej firmy, która będzie "zarabiać" na siebie reklamą? To świetnie trafiłeś!!

Prezentujemy piętrowy budynek magazynowo-hadlowo-biurowy położony w Dojlidach Górnych. Wielką zaletą tej nieruchomości jest jej lokalizacja tuż przy powszechnie używanej drodze łączącej Białystok z Zabłudowem (wyjazd na Lublin, Hajnówkę). Ulica Stoczni Gdańskiej, przy której jest położony budynek, jest doskonałym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, banery reklamowe widoczne są wprost z ulicy - właściciel nieruchomości, niegdyś prowadząc tu biznes miał mnóstwo klientów, a nigdy nie wydał pieniędzy na reklamę i marketing, jedynie na kilka banerów. Co więcej, wokół znajduje się wiele przedsiębiorstw i firm z różnych gałęzi usług jak: komis samochodowy, sklepy spożywcze, hurtownie z gospodarstwem domowym i inne oraz osiedle domów jednorodzinnych.

Na powierzchnię ok. 300 m2 budynku składają się: na parterze powierzchnie magazynowe ok. 100 m2, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia (możliwość wyboru ogrzewania - pellet i olej) i wc z natryskiem, na piętrze powierzchnia magazynowa ok. 130 m2, która może być przeznaczona zarówno na powierzchnię biurową, usługą bądź stanowić niebanalne mieszkanie.
Na terenie działki o pow. 1000 m2 oprócz wspomnianego wyżej budynku znajdują się dwa spore garaże "blaszaki". Teren jest solidnie ogrodzony, wyposażony w bramę wjazdową na pilot.

ZAPRASZAM!

Julita Moryl | 506 036 414 | julita.moryl@moryls.pl

Więcej znajdziesz na www.moryls.pl

Pomagamy w:
- załatwieniu wszelkich formalności związanych z kupnem/sprzedażą nieruchomości
- załatwieniu kredytu hipotecznego
Współpracujemy również z dekoratorami wnętrz oraz ekipami remontowymi.
Szczegóły oferty

Cena980 000 PLN

Cena za m23 266,67 PLN

Powierzchnia300 m2

Powierzchnia działki1 000 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

RynekWtórny

Przeznaczenie (obiekt)Handlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)Mieszkalne, Biurowe, Przemysłowo/Produkcyjne, Magazynowe