Białystok

os. Sienkiewicza, ul. Ciepła

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
279 000 PLN
Cena za m2
4 650 PLN
Powierzchnia
60 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
0
Liczba pięter
4
Typ kuchni
Aneks
Rynek
Wtórny
Rok budowy
0
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Czynsz administracyjny
600 PLN
Dostępne od
2017-06-25
Numer oferty
73/5687/OMS

Opis nieruchomości

Sprzedajemy 4-pokojowe, przestronne mieszkanie zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku, usytuowanego na os. Sienkiewicza (ul. Ciepła).
Mieszkanie: Na powierzchnię 60 m2 składają się niewielki korytarz z zabudową szaf, który daje nam możliwość przejścia do trzech kolejnych pomieszczeń:
- po prawej stronie do przytulnego, otwartego oraz doskonale doświetlonego światłem naturalnym salonu z aneksem kuchennym;
- na wprost do dużej, przestronnej łazienki z toaletą;
- po lewej do dwóch oddzielnych sypialni (na zdjęciach: pokój z elementami różu oraz pokój z drzwiami balkonowymi)
Większa sypialnia (z drzwiami balkonowymi) jest pokojem przechodnim, który zapewnia możliwość przejścia z korytarza do ostatniej, najmniejszej sypialni/gabinetu. Każde z pomieszczeń posiada duże okno, co zapewnia im dobre doświetlenie światłem naturalnym. Dodatkowo, w całym mieszkaniu zainstalowane zostało oświetlenie punktowe.

W cenie mieszkania pozostają wszystkie stałe zabudowy meblowe, kuchenny sprzęt AGD tj. piekarnik, płyta gazowa, okap, lodówka, ewentualnie do ustalenia jest pozostawienie pralki.

Mieszkanie na ten moment daje możliwość bezpośredniego wprowadzenia się. Ewentualnie, w zależności od upodobań nowego właściciela można w nim przeprowadzić niewielkie prace odświeżające.

Mieszkanie posiada wyjście na niewielki balkon, który z kolei daje możliwość przejścia do przynależnego do mieszkania ogródka. Powierzchnia ogródka może zostać odgrodzona, po wcześniejszym ustaleniu tego faktu ze spółdzielnią mieszkaniową.
Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Blok położony jest w oddali od głównego ciągu komunikacyjnego, a dodatkowo otoczony jest dużą ilością osiedlowej zieleni, co sprawia, że w mieszkaniu nawet po uchyleniu okien i drzwi balkonowych panuje przyjemna, niezbędna do odpoczynku domowników cisza. Okna mieszkania z jednej strony wychodzą na niewielkie, przyblokowe ogródki, z drugiej zaś na podwórko osiedlowe. Blok wybudowany z dużej płyty, został ocieplony oraz estetycznie otynkowany.

Nieruchomość jest idealna zarówno dla kilkuosobowej rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
w imieniu Moryls Nieruchomości
Opiekun Oferty
tel. 794 489 506

Parametry dodatkowe

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Klasyczny
  • Piwnica: Tak
  • Ogród: Tak
  • Dostępne w okolicy: Kościół, Apteka, Szpital, Plac zabaw, Szkoła, Przedszkole, Bank, Uczelnia, Gimnazjum, Sklep, Bazarek, Żłobek
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Park/skwer, Podwórko

Kontakt

 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest MORYLS nieruchomości z siedzibą w Białystok (15-751) przy Aleja Solidarności 15 lok. 117 B. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).