Białystok

Dojlidy

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Cena
890 000 PLN
Cena za m2
2 966,67 PLN
Powierzchnia
300 m2
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Mieszkalne, Biurowe, Gastronomiczne, Magazynowe, Przemysłowo/Produkcyjne , Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Typ hali
Murowana
Dostępne od
2019-11-13
Numer oferty
2/5687/OOS

Opis nieruchomości

OFERTA Z KLAUZULĄ WYŁĄCZNOŚCI

Masz pomysł na własny biznes i poszukujesz miejsca w dobrej lokalizacji? A może już prowadzisz działalność gospodarczą, która się prężnie rozwija i dlatego szukasz nowej, lepszej przestrzeni dla swojej firmy, która będzie "zarabiać" na siebie reklamą? To świetnie trafiłeś!!

Prezentujemy piętrowy budynek magazynowo-hadlowo-biurowy położony w Dojlidach Górnych. Wielką zaletą tej nieruchomości jest jej lokalizacja tuż przy powszechnie używanej drodze łączącej Białystok z Zabłudowem (wyjazd na Lublin, Hajnówkę). Ulica Stoczni Gdańskiej, przy której jest położony budynek, jest doskonałym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, banery reklamowe widoczne są wprost z ulicy - właściciel nieruchomości, niegdyś prowadząc tu biznes miał mnóstwo klientów, a nigdy nie wydał pieniędzy na reklamę i marketing, jedynie na kilka banerów. Co więcej, wokół znajduje się wiele przedsiębiorstw i firm z różnych gałęzi usług jak: komis samochodowy, sklepy spożywcze, hurtownie z gospodarstwem domowym i inne oraz osiedle domów jednorodzinnych.

Na powierzchnię ok. 300 m2 budynku składają się: na parterze powierzchnie magazynowe ok. 100 m2, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia (możliwość wyboru ogrzewania - pellet i olej) i wc z natryskiem, na piętrze powierzchnia magazynowa ok. 130 m2, która może być przeznaczona zarówno na powierzchnię biurową, usługą bądź stanowić niebanalne mieszkanie.
Na terenie działki o pow. 1000 m2 oprócz wspomnianego wyżej budynku znajdują się dwa spore garaże "blaszaki". Teren jest solidnie ogrodzony, wyposażony w bramę wjazdową na pilot.

ZAPRASZAM!

Julita Moryl/506 036 414/ julita.moryl@moryls.pl

Więcej znajdziesz na www.moryls.pl

Pomagamy w:
- załatwieniu wszelkich formalności związanych z kupnem/sprzedażą nieruchomości
- załatwieniu kredytu hipotecznego
Współpracujemy również z dekoratorami wnętrz oraz ekipami remontowymi.

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Trapez
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Kontrola dostępu: Tak
  • Brama poziom 0: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Plac manewrowy: Tak

Kontakt

Julita Moryl

Julita Moryl

Telefon:
506036414
E-mail:
julita.moryl@gmail.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę MORYLS nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest MORYLS nieruchomości z siedzibą przy Legionowa 6 lok. 20, 15-099 Białystok (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@moryls.pl… czytaj więcej